KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712024
nr 1571 2024
Ksenia Lagvinenko, Ukraina. "Vattenmelon". Signerad, daterad 2015. Olja på duk, 60x65cm, oramad
måndag 16 oktober 2023
kl 19:32:10
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE